Yardımcı olun lütfen…

Sayın Cumhurbaşkanım,
Herşeyden önce Allah sizi başımızdan eksik etmesin, size hep dua ediyorum..Siz Allah yolunda bizim başımızdan hiç eksik olmayın , bu mektup size ulaşır mı onuda bilemiyorum ama ?
Ben bandırma da yaşayan bir ferdim , 25 sene esnaflık yaptım ve piyasa şartlarından mı diyelim yoksa kaderim böyle olduğu için mi ? Kesinle Rabbimin bana yazdığı alın yazısındandir.. 31 Mayıs tarihinde dükkanımı kapatmak zorunda kaldım , bankalara çok borcum vardı , aileme ve kendi adıma keke sürmemek için evim dahil olmak üzere herşeyi sattım , devlet veri tabanından incelersenizde son 3 sene içinde herşeyi mi sattığımı göreceksiniz ..ben sütden çıkmış “ak” Kaşık da değilim , ticari hatalarım da oldu..uzatmayayım vergi dairesine borcum vardı , yapılandırdım ..suan yapılandırmadan yaklaşık 96bin tl borcum var ve yapılandırma dışı Kalanda 43bin tl..
Vergi dairesi bankalara ve elimde kalan arabama e-haciz yapmış..Arabamı borç ödemek üzere satmak istedim ama maalesef yapamadım..Bandırma vergi dairesinde bulunan icra şefi sn.metin Andaç beni tanıyor kendisi daire md.yrd. İle de beni görüştürdü ikiside konuya vakıflar..sizden ricam arabamın üzerinde ki e- haciz ı kaldırmanız , kaldırın ki ben borçlarımı ödeme şansı bulayım. Suan ailemle birlikte annemin evinde yerde yatıyorum bir göz odada ..büyük kızım İstanbul da üniversite de öğrenci..küçük kızım kreşe gidiyor ve benim bir işim Yok ..
Bana yardım edin sn. Cumhurbaşkanım..
Sizi iki kere rüyamda elinizi öperken gördüm , ve Müsiad in İstanbul’da ki iftar yemeğinde ayağınızın dibine kadar gelmiştim , elinizi öpmeye fırsatım olacaktı ama korumanız rica etti , daha yemek yiyemediginizi söyledi ve bana kısmet olmadı..
Bana iş lazım bana yardımcı olun lütfen..
Sizden ricam e-hacizi kaldırın arabamı satayım ve borç ödeyeyim..
İronik olan o kdr borcu bunları yaşamamak icin ödemiştim , elimdeki herşeyden bu yüzden vaz geçmiştim ama nasip böyle imiş..
Can da mal da Allah’ın bizler emanetçiyiz..
Elhamdulillah âlâ külli hâl …Ben Rabbime dua ediyorum, çareyi o verecek Kullar vesile olacak, bana vesile olur musunuz ?
Yanıma gel desen uçarak gelirim , davanada baş koymuş bir insanım seninle ölüme giderim , davana inanmış bir insanım..
Bu mektup sana ulaşır mı , inanasım gelmiyor ama şişenin içene koydum mektubumu denize attım , ya nasip..
Ellerinden öperim, seni çık seven bir kardeşin..Allah a emanet ol başkanım..Selamın aleyküm…
Not ; yazım sırasında hata yapmışsam af ola..

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir