Sayın Başbakanım Cumhurbaşkanım

İyi Çalışmalar Diliyorum 3 Aydır Kiramı Ödeyemiyorum Ve Şuan 4 Cü Aya Girdim Aylık 300 Tl Ye Oturuyorum Şu An 1200 Tl Ev Sahibine Borcum Var.

Daha Önce İki Defadır Yazıyorum Birincide 17.08.2017 Tarihinde Annemin Adına Yapılan 200 Tl Yardım İçin Toroslar Sosyal Yardımlaşma Vakfından Dönüş Oldu Allah Razı Olsun O Paraya Ben Bakkal Borcumla Elektirik Faturamı Ödedim.

İkinci Yazmama Da İşkura Yönlendirildi Benim Zaten İşkura Hazırda İş Başvurum Bulunmaktadır Typ Den Toroslar İlce Milli Eğitim Müdürlüğüne Temizlikçi Olarak Başvurdum Ve Sonucunu Bekliyorum İşkurda Kayıtım Var Ve Aktif İş Arayanım Ve Başvurum Var.

Benim Bi Annem Var Bi De Ben Varım Tek Çocuğum Başka Kimsem Yok Akrabam Yok Hiç Kimsem El Uzatanım Yardım Edenim Yok Altı Aydır İşşsizim Sadece 12 Gün Çalışabildim Sağlık Sorunlarımdan Ötürü Ayrılmak Zorunda Kaldım.

Mayıs Ayında Toroslar Sosyal Yardımlaşmadan Annemin Adına Yapılan Nakdi Yardım Sayesinde Ev Kiramı Ödedim.

Ben Kağıt Kutu Topluyarak Evime Ekmek Götürüyorum Bu Aralar Çalışmıyorum Siz Devlet Büyüklerimden Bi Ricam Var Haklısınız Sürekli Yardım Olmaz Ama.

Annemin Hiç Bir Geliri Yok Maaşı Yok Ve Ben Şu An Oturduğum Eve Giremiyorum.

Sokağa Atılmak Üzereyim 4 Cü Aya Girdim Çaresizim Ne Yapacağımı Bilmiyorum.

Allah Rızası İçin Devletime Sığınıyorum Gidecek Kimsem Yok Annemin Adına Tekrar Nakdi Yardım Yapılmasını Rica Ediyorum.

Ben İşe Gireyim Annemin Ve Evin İhtiyaçlarını Karşılayım Bir Daha Kurumunuzu Rahatsız Etmek İstemiyorum.

Zor Durumdayım Ne Olur Çaresizim.

Mesajımın Toroslar Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına İletilmesini Taleb Ediyorum Toroslar Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfından Tarafıma Bilgi Verilmesini Arz Ediyorum. ..

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir