öneri 4

Sayın Başbakanım,
öncelikle yaptığınız ve yapacağınız tüm faaliyetlerinizi yürekten desteklerken önerimi sizlere sunmak isterim.kaç yıldır kendi mesleğimi zevkle sevgi ile vede isteyerek yürütüyortdum ki gün geldi çark tersine dönmeye başladı,bilirsiniz türkiyemizde ayağı tökezleyen biri, oldu mu ki masraf isteyen b,meslekle ve birebirhalk la içiçe onlara hizmette kusur etmemeye özen gösterdikçe içinden çıkılamayacak bi duruma düştüm ki…önerim şu herkese belirli miktarda onu ayakta tutacak bağış yada yardım deil ki türkiyemizde isteni,rse bir günde örneklerini çok gördük tirilyonlar toplanır.benim sizlerden isteğim yetkili birimlere iletirseniz öğretmene işçiye doktora avukata mesleği ile paralel normal bi hayat sürdürebilmesi için olarak geri ödemeli bankalara bilgi verilerek eski durumlara baklılmaksızın uzun vadede geri ödeyebileceğimiz bir kredi onayı yaptırmanızdır.dileyene tabiki….gerçi her aile ye bunu yaparsanız piyasanın canlanacağı gibi herkes huzurlu ve mutlu oalcaktır.teşekkürler ediyorum.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum “öneri

 • midhat

  Arkadaşlar burayı çözemedim; bu yazıyı ben yazdım amacım yazdığım yazıyı okumak deil başbakana yada yetkili mercilere ulaşıp ulaşmadığıdır.nasıl haberdar oluruz …yanıt bekliyorum başbakanımızdan saygı ile….0532 ** 65

 • can alpan

  ** bey yazılan yazıları üçüncü şahıslarla paylaşmanız sizin ayıbınız ve aciziyetinizdir.Size yazılan yazıları diyelim ki BİMER’e ilettiniz.Ne yanıt alacağınızı ben söyleyeyim.
  Halkla İlişkiler DAİRE BAŞKANLIĞI size bir e-posta atarak
  sayinbasbakanim.com adresinden yönlendirilen başvurunuz, yasal olmayan bir adresten Başbakanlığa gelmektedir. Bu nedenle bu adrese yapılan müracaatlar kabul edilmemektedir. Bu müracaatınızla ilgili olarak herhangi bir işlem yapılmayacaktır. gibi bir e-posta alacaktır acziyetini ya da şükranını bildiren şahıs.Milletle oynamayın Suç işliyorsunuz haberiniz olsun.

 • Sayın Başbakanım

  Can Bey Merhaba,
  Bugüne kadar sayinbasbakanim.com üzerinden gönderilen taleplerle ilgili birçok geri dönüş ve çözüme bizzat şahit olduk.
  Suç işleme konusuna gelince ne yazık ki bu konuda karar verici olduğunuzu düşünmüyorum.
  Eğer böyle olduğunu düşünüyorsanız adli mercilere başvurmanızı tavsiye ederim.