MAGDURIYETIMIZI GIDERINN

Sayın BASBAKANIM; Keçiören Belediyesi Binasının yanında bulunan ve 2004 yılında kamulaştırılan 4 dönümlük arsanın sahibiyiz… Elimizde mahkeme kararı ve arsanın tapusu olmasına rağmen Belediye tarafından bize başka bir yerden arsa tahsis edilmeye çalışılmakta… Defalarca müracaat edilmesine rağmen Belediye bizi hak sahibi olarak görmemekte ve yasal yollara karşı çıkabilmek adına her türlü zorluğu (darp dahil) önümüze çıkarmaktadır… Hakkımız olan arsanın bize tekrar geri verilmesi için bireysel olarak her türlü kanuni yola başvurmaya çalışıyoruz fakat T.C. Basbkanaı olarak en büyük yardımı da sizden bekliyoruz… Mağduriyetimizin giderilebilmesi ve arsamızın en kısa zamanda bize teslim edilmesi için elinizden geleni yapacağımıza yurttaşlarınız olarak eminiz….

ANKARA ANA SAYFA
Hürriyet’i Takip Et

Keçiören’de arsa tartışması
Adem KIZILAĞIL28 Ocak 2012
KEÇİÖREN’de belediye binasının yanında bulunan ve 2004 yılında kamulaştırılan dört dönümlük arsanın sahibi Metin Pınar, haksızlığa uğradığını iddia etti.

Keçiören’deki arsası karşılığında kendisine Ovacık ve Bağlum köyünden arsa verildiğini, bu arsaların da değersiz olduğunu iddia eden Pınar, “Ben sadece hakkım olanın verilmesini istiyorum. Tapum var ama hiçbir işe yaramıyor. Belediye bu arsayı otopark olarak kullanıp, gelir elde ediyor” dedi.
Pınar, “Ben bu arsada gece gündüz bekçilik yaptım. Bir gün belediyeden geldiklerini söyleyen 20 kişilik grup tarafından darp edildim. Ben ve abimi bu arsadan çıkmam için darp ettiler” iddialarında bulundu.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.