KEŞKE!… 1

Sayın Başbakanım,

Tesadüfen rastladığım bu sayfayı insanların yanlış anladığını düşünüyor,burdan yazılan hiçbir bilginin ve mektubun size ulaştığına yada en azından doğrudan tarafınzdan okunduğuna malesef inanmıyorum.İnternette bu şekilde birçok sayfa var ancak bimer de dahil hiçbirinin size ulaşmadığı aşikar ve normal.Ben bu sayfalarda bu mektup ve yazıların size değil ilgili birime gönderildiğinin en azından açık olarak belirtilmesini istiyorum.Benim hiçbir isteğim yada sorunum yok .Olsaydıda burdan yazmazdım.Çünkü bir ülkenin başbakanına burdan ulaşılamayacağını tahmin edebilecek kadar aklım yerinde.Sayfa yetkilileri bu kadar kolaysa lütfen başbakanımızın beni telefonla aramasını istiyorum.Bu mümkünse herşey mümkündür.
Keşke daha az umutlanırılan,gerçekçi bir dünyada yaşatılabilen bir toplum olabilsek.Ve KEŞKE başbakanımıza ulaşabilmek bu kadar kolay olabilse.Teşekkürler


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “KEŞKE!…

 • Sayın Başbakanım

  Merhaba,

  Bu site üzerinden veya farklı kanallarla Sayın Başbakan’a (BIMER) iletilen görüş, eleştiri ve sorunların incelendiğini ve bir dilekçe gibi işlem gördüğünü teyit edebilirim.

  Takdir edersiniz ki gönderilen her mektup, geri dönüş gerektiren içerikte değildir.

  Örneğin, sırf bunun gerçekliğini görmek için geri aranma talebiniz elbette ki işleme alınmayacaktır.

  Site yönetimi olarak, vatandaşlarımızın birçok konudaki sorunlarının BIMER tarafından işleme alındığını, kendi yetki alanlarında olanlarla ilgili işlem yapıldığını, diğerlerinin de ilgili birimlere yönlendirildiğini biliyoruz.

  BIMER, gönderilen mektupları tek tek inceleyerek dosyalayıp numaralandırıyor ve gönderene bir başvuru takip numarası ile geri dönüyor. Gönderen başvurusunu Başbakanlık sayfasından takip edebiliyor. Bu konuda tarafımıza geri dönüşün gerçekleştiği birçok örnek bulunmaktadır.

  BIMER’den gelen bir cevap örneğini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz…

  http://www.sayinbasbakanim.com/depo/sayinbasbakanim.jpg