işyerim yandı

Sayın Başbakanım,

17.05.2011 tarihinde saat 24:00 sularında Yeşil mh.Gazi İlkögretim cd.Sema Konfeksiyona molotov kokteyli saldırı yapıldı.Saldırıda camlarım kırıldı , işyerimdeki mallarım yandı kalanlarda kullanılmayacak durumda, işyerimin camına asmış olduğum bayraktan dolayı böyle bir olay başıma geldi aynı gece bir araçda bayrak olduğu için kundaklama yapılmış.Benim işyerim 40 gündür kapalı.
Olay günü Belediye Başkanımız ve Kaymakamımız geldi belediye başkanımız dekorasyon ve boya işlerini karşılarım dedi şuanda sadece 1 kutu boya veririz dediler.Kaymakamımız sağduyuya davet ederek seçim üstü ortalık karışabilir bu işi sakin bir şekilde kapatalım ve pencerelerinize gazete çekin ve kimseye bahsetmeyin dedi.Bende istemem ortalık karışsın huzursuzluk olsun ve dediği gibi yaptık olayı duyurmadan kapattık.
Ama şuan çok mağdurum ne yapmam gerekiyor bilemiyorum.Kaymakamımız olay benden çıktı ben yapabileceğimi yaptım gereken yerlere bildirdim artık cevap bekliyeceksiniz bu süreç kaç ay sürer bilemem dedi.. 3 tane çocuğum var okuyorlar okul masrafları,işyeri kiram ve yanan kullanılmayacak olan malların ödemeleri hepsini karşılayabilecek ne param var ne gelirim .Eşim 500 tl. maaş alan pastanede çalışan bir işçi ben durumumun incelenerek yardım yapılmasını bekliyorum..Bu konuda gereğini rica ediyorum..Saygılarımla

SEMA CİNER

ÖZERLİ MH.VEYSEL KARANİ SK. NO:84/1 DÖRTYOL-HATAY

TLF:5354879908

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir