BANA BİR IŞIK OLUN

Sayın Başbakanım,
Öncelikle sizi tebrik ederim.Allah yolunuzu açık etsin.
Ben iki çocuk annesi bir kadınım.Eşimden 3 yıl önce boşandım.15 yıllık evliliğimi alkol ve darp yüzünden bitirmek zorunda kaldım.Bu durum evliliğim boyunca hep vardı.
Evlendiğimizde ben kadrolu olarak özel bir bankada çalışıyordum.5 yıılık bankacılığımı da beni darp ettiği birgün işe gidemememle ve haber veremememle kaybetmiş oldum.
Artık ev hanımı olarak mücadele ediyordum.Sonunda bir bayram günü beni evden dışarı attı.Hiçbir şey vermeden.Sadece çocuklarımın velayetini verdi.
Artık 2 çocuğum için ayakta durmaya çalışmalıydım.1 kız 1 erkek evladım var.Oğlum şuanda babasında kalıyor.Ona maddi açıdan babasının sağladıklarını sağlayamadım500.-TLnafaka biçilmişti.Oğlum onda olduğu için 200.-TL sini vermiyor.Çalışmak zorundaydım.Asgari ücretle çalışmaya başladım.
Evim kira.Her ay 400.-TL kira veriyorum.İş yerim uzak 100.-TL yol parasına gidiyor.Kızım lise 2.sınıfta.Onun isteklerini hiç karşılayamıyorum.Evime ayda 1 bile et alamıyorum.
Sizden ricam benim evim yok.Banabir ev alırsanız ben onu size kira öder gibi ödüyeyim.Belki bunu okuyunca bana güleceksiniz ama,ben bütün samimiyetimle be mektubu yazdım.
SİZİN GÜVENİLİRLİĞİNİZİ DE BİLİYORUM VE BÜTÜN KALBİMLE İNANIYORUM.
ALLAHA EMANET OLUN.SAYGILARIMLA.
NOT:(Bu mektubumu daha önce de APS ile göndermiştim.Beni araştırada bilirsiniz.)
Adres:Hoca Hasan Mah.** Sok.No:** Osmangazi/BURSA
TEL: 0 531 ** 88

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir