Mektup Yaz 

Dikkat: Aşağıdaki formu kullanarak oluşturacağınız mektuplar başbakanlık resmi e-posta adresine gönderilecektir. Ayrıca yazacağınız içerik sayinbasbakanim.com adresinde yayınlanacaktır.

Yazdıklarınızın sitede yayınlanmaması için lütfen buraya tıklayarak mektubunuzu doğrudan BIMER sayfasından yazınız.

Lütfen Adınızı Soyadınızı, E-Posta Adresinizi, Tc Kimlik Numaranızı, Telefon Numaranızı Ve Adresinizi sadece ilgili alanlara yazınız. Mektubunuzun içeriğinde bu bilgilerinizi tekrar belirtmeyiniz.

Aşağıdaki formu doldurmakla yukarıdaki açıklamaları ve Kullanım Koşulları nı kabul etmiş olursunuz.Mektup Yaz

  • Adınızı ve Soyadınızı giriniz.
  • E-Posta adresinizi doğru girmeniz, sizinle iletişim kurulabilmesi açısından önemlidir.
  • Telefon numaranızı başında 0 olmadan 10 haneli olarak giriniz. (Örn: 5321234567) Telefon Numarası bilgisi girişi isteğe bağlıdır. Eğer bu bilgiyi girecekseniz sadece buraya giriniz. Lütfen mektup içeriğinde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.
  • Tc Kimlik numarası girişi isteğe bağlıdır. Eğer bu bilgiyi girecekseniz sadece buraya giriniz. Lütfen mektup içeriğinde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.
  • Adres bilgisi girişi isteğe bağlıdır. Eğer bu bilgiyi girecekseniz sadece buraya giriniz. Lütfen mektup içeriğinde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.
  • Mektubunuzun başlığını bu alana giriniz. Bu alana kesinlikle Adres, telefon ve Tc Kimlik numarası gibi bilgiler girmeyiniz. Bu bilgileri sadece yukarıdaki ilgili alanlara giriniz.
  • Mektubunuzun içeriğini bu alana giriniz. Bu alana kesinlikle Adres, telefon ve Tc Kimlik numarası gibi bilgiler girmeyiniz. Bu bilgileri sadece yukarıdaki ilgili alanlara giriniz.
  • Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri girin.

Sosyal Medya'dan Takip Edin


sayinbasbakanim.com

Sayın Başbakanımıza iletmek istediğiniz düşünce, fikir, öneri ve eleştirilerinizi hem kendisine ulaştırır, hem de mektubunuzu vatandaşlarımıza sunar. Eğer siz de Sayın Başbakana yazacaklarım var diyorsanız lütfen beklemeyin, yazın…

Sayın Başbakanım