BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a 8

 • Sayın Başbakanım,

  Ben Şanlıurfa Birecikten S** Vural. Biz evde 7 kişiyiz. 3öğrenci çocuğum bide bebeğim var. Anneme de bakıyorum.Eşimin belli bir mesleği yok. Ne iş bulursa çalışır,ama çoğu zaman iş bulamaz. Kaymakamlığa cok kez müracat etti,gereği yapılmadı.
  Öğrenci çoçuklarımın coğu zaman karşılayamıyorum. çocuklarımın eğitimi için çocuk parasına baş vurdum. 3dilekçe yazdım 3’de iptal oldu. kışın kömür almak için SYDM’E gittim. Başkanı olan MUSTAFA KILIÇ Beni her seferinde aşşalayıp, azarlayarak evime yolladı. Eşim çalışmadığı için sigortam yok sürekli sigortamı kendi cebimden yatırmak zorunda kaldım. Ayrıca ben kalp hastasıyım…

  SAYIN BAŞBAKANIM;Gereğinin yapılmasını önem ve rica ile ARZ ederim.

  TELEFON:0536**88

  ADRES:MEYDAN MAHALLESİ**KAT:1


  Bir yorum ekleyin

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  8 yorum “BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a

  • salih

   sayın başbakanım fcebook taki videoyu izlediniz mi? contorıum mu çıkarın ve son olarak 3. köprüyü türk şirketine verin sayın başbakanım yabancılar gizlice contrıumuu elimizden alıyorlar…!

  • pelin

   sayın basbakanım tugbaya katılıyorum lutfen askerlıgı dusurun benım esım askerde tek basımıza kaldık cocugumla lutfen dussun askerlık bu konuda acıklama yaparsanız sevınırımm saygılarımla sımdıden tesekkur ederım..

  • askerde

   Sayın Başbakanımız Söz Vermek … Vermeye Benzemez . Oyları Size Verdik Verdik Ama Askerlik mevzusu yaLan oldu . Artık Tamemen umudumuz bitti . Cocuklarımız zamanı geLince düşer artık .

  • lokman aytan

   sayın türkiye cumhuriyeti başbakanı ve bir dünya lideri recep tayyip erdoğan.sizden bir isteğim olacak artık şu demokratik açılımı falan bir kenara bırakın ve bu kadar şehitin intikamını şu kandil dağındaki hainleri yok ederek alın.dinsizin hakkından imansız gelir bunlar insancıl hiçbirşeyden anlamayan hainlerdir.bunlarla konuştukca kendilerini nimetten saymaya başladılar.şu 70 milyonun gönlüne bir su serpin.şehitlerimizin intikamını bir an önce alın.kandilde bir tek hain bırakmayın.eğer isterseniz benide silah altına alın bende geleyim.

  • mehmet akif

   başbakanım bu gün de 12 tane şehid verdik artık dur demek gerekmiyormu…elbet bu dünyadayada rahatsınızdır…ama öbür dünyada şehitlerimizin eli yakanızda olursa nasıl hesap vericeksiniz…!çok üzülüyorum gerçekten (inna lillah ve inna ileyhi raciun)

  • murat

   sayın başbakanımız ben malatyalı olarak size sesleniyorum çalıkları hiç araştırdınız mı???? bunlar fabrika çalıştırıyor ama hiç sordunuz mu? nasıl çalıştırıyor çalıklara ait malatya iplik aş göre ipaş gibi çalık grub-buna ait işletmelerde çalışan işçileri hiç dinlediniz mi? 3 ayda bir maaış vermek dünyanın neresinde var bu hangi kitapta yazıyor ben arastırdım hiç bir dinde yeri yok bunları hiç araştırdınız mı? yada başbakanım sizde bu zenginlere yardımcı oluyorsunuz hiç arastırmıyorsunuz çalıklar 10 sene elektirik borcu ödemez ama ni hikmetse duyuyoruz tedaşa ortak bu nasıl oluyor anlayamadım bu adil düzense bu düzeni sizin düzenlemenizi istiyorum çünkü ipaş aş da çaılışanlar kira ödeyemiyorlar geçinemiyorlar bu adaletsizliğe bende isyan ediyorum saygılar