BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a

KATEGORİ: Başbakana Mektup

10 Haz 2011

Sayın Başbakanım,

Ben Şanlıurfa Birecikten S** Vural. Biz evde 7 kişiyiz. 3öğrenci çocuğum bide bebeğim var. Anneme de bakıyorum.Eşimin belli bir mesleği yok. Ne iş bulursa çalışır,ama çoğu zaman iş bulamaz. Kaymakamlığa cok kez müracat etti,gereği yapılmadı.
Öğrenci çoçuklarımın coğu zaman karşılayamıyorum. çocuklarımın eğitimi için çocuk parasına baş vurdum. 3dilekçe yazdım 3’de iptal oldu. kışın kömür almak için SYDM’E gittim. Başkanı olan MUSTAFA KILIÇ Beni her seferinde aşşalayıp, azarlayarak evime yolladı. Eşim çalışmadığı için sigortam yok sürekli sigortamı kendi cebimden yatırmak zorunda kaldım. Ayrıca ben kalp hastasıyım…

SAYIN BAŞBAKANIM;Gereğinin yapılmasını önem ve rica ile ARZ ederim.

TELEFON:0536**88

ADRES:MEYDAN MAHALLESİ**KAT:1

0
0Share
 • BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a için 8 Yorum

  Avatar

  salih

  12 Haziran 2011 at 17:35

  sayın başbakanım fcebook taki videoyu izlediniz mi? contorıum mu çıkarın ve son olarak 3. köprüyü türk şirketine verin sayın başbakanım yabancılar gizlice contrıumuu elimizden alıyorlar…!

  Avatar

  tugba

  8 Temmuz 2011 at 11:03

  sayın tayıp erdogan askerlık dusecekmı hergun sehıt verıyoruz lutfen artık ılgılenın askerlık dussun….

  Avatar

  pelin

  8 Temmuz 2011 at 11:08

  sayın basbakanım tugbaya katılıyorum lutfen askerlıgı dusurun benım esım askerde tek basımıza kaldık cocugumla lutfen dussun askerlık bu konuda acıklama yaparsanız sevınırımm saygılarımla sımdıden tesekkur ederım..

  Avatar

  askerde

  9 Temmuz 2011 at 12:55

  Sayın Başbakanımız Söz Vermek … Vermeye Benzemez . Oyları Size Verdik Verdik Ama Askerlik mevzusu yaLan oldu . Artık Tamemen umudumuz bitti . Cocuklarımız zamanı geLince düşer artık .

  Avatar

  lokman aytan

  24 Temmuz 2011 at 18:54

  sayın türkiye cumhuriyeti başbakanı ve bir dünya lideri recep tayyip erdoğan.sizden bir isteğim olacak artık şu demokratik açılımı falan bir kenara bırakın ve bu kadar şehitin intikamını şu kandil dağındaki hainleri yok ederek alın.dinsizin hakkından imansız gelir bunlar insancıl hiçbirşeyden anlamayan hainlerdir.bunlarla konuştukca kendilerini nimetten saymaya başladılar.şu 70 milyonun gönlüne bir su serpin.şehitlerimizin intikamını bir an önce alın.kandilde bir tek hain bırakmayın.eğer isterseniz benide silah altına alın bende geleyim.

  Avatar

  mehmet akif

  17 Ağustos 2011 at 20:56

  başbakanım bu gün de 12 tane şehid verdik artık dur demek gerekmiyormu…elbet bu dünyadayada rahatsınızdır…ama öbür dünyada şehitlerimizin eli yakanızda olursa nasıl hesap vericeksiniz…!çok üzülüyorum gerçekten (inna lillah ve inna ileyhi raciun)

  Avatar

  murat

  18 Eylül 2011 at 23:39

  sayın başbakanımız ben malatyalı olarak size sesleniyorum çalıkları hiç araştırdınız mı???? bunlar fabrika çalıştırıyor ama hiç sordunuz mu? nasıl çalıştırıyor çalıklara ait malatya iplik aş göre ipaş gibi çalık grub-buna ait işletmelerde çalışan işçileri hiç dinlediniz mi? 3 ayda bir maaış vermek dünyanın neresinde var bu hangi kitapta yazıyor ben arastırdım hiç bir dinde yeri yok bunları hiç araştırdınız mı? yada başbakanım sizde bu zenginlere yardımcı oluyorsunuz hiç arastırmıyorsunuz çalıklar 10 sene elektirik borcu ödemez ama ni hikmetse duyuyoruz tedaşa ortak bu nasıl oluyor anlayamadım bu adil düzense bu düzeni sizin düzenlemenizi istiyorum çünkü ipaş aş da çaılışanlar kira ödeyemiyorlar geçinemiyorlar bu adaletsizliğe bende isyan ediyorum saygılar

  Avatar

  ahmet

  30 Mart 2012 at 09:22

  sayı bakanım ben 26 yaşındayım sizden acil yardım istiyorum cok acil ölum kalım varucunda tl:05304924561

  Sosyal Medya'dan Takip Edin


  sayinbasbakanim.com

  2010'dan beri...

  Sayın Başbakanım